Freshost.pl - tani hosting www

Tanie domeny - Twoja domena w zasięgu ręki i portfela

Chcesz zarejestrować domenę dla swojej nowej strony internetowej? 

Wpisz nazwę domeny, a my podpowiemy jakie wersje są dostępne .pl, .com, .com.pl , eu i wiele więcej. 


Ponad 1000 dostępnych rozszerzeń: domeny regionalne, globalne, zagraniczne, krajowe

Zdjęcie główne
Zdjęcie główne

Instalator aplikacji Wordpress, Joomla, Prestashop i wiele więcej

Do Twojej dyspozycji otrzymujesz autoinstalator stron internetowych, sklepów, galerii i wiele więcej. Nie musisz znać się na bazach danych, czy programowaniu aby zainstalować CMS do zarządzania Twoją stroną czy sklepem.

Domeny krajowe .pl

Domeny krajowe z rozszerzeniem .pl nadadzą się dla wizytówek firmowych, sklepów, blogów i innych serwisów internetowych, które będą działać wyłącznie na rynku polskim.

 

Zdjęcie główne
Zdjęcie główne

Domeny Europejskie .eu

Jeśli zamierzasz przedstawiać swoją ofertę na europejskie rynki zagraniczne warto przemyśleć wybór domeny .eu ze względu na budowanie zaufania klientów zagranicznych, oraz łatwiejsze pozycjonowanie na tamtejszych rynkach. Wersje wielojęzyczne strony powinny mieć na przykład takie linki : Francja - mojanazwadomeny.eu/fr, Niemcy - mojanazwadomeny.eu/de, Polska - mojanazwadomeny.eu/pl.

Domeny Globalne .com .com.pl

Wybór rozszerzeń domeny .com nie ogranicza Cię do rynku europejskiego, czy krajowego co może być dobrym wyborem jeśli myślisz perspektywicznie i chcesz rozwijać swój biznes na wiele rynków zagranicznych i nie chcesz w żaden sposób się ograniczać.

Zdjęcie główne
Zdjęcie główne

Domena i Hosting

Jeśli zakupiłeś już domenę pamiętaj że warto by było ją pokazać światu, do tego wybierz jeden serwerów z naszej oferty. Pakiety hostingowe są podzielone na kilka rodzajów więc na pewno znajdziesz coś dla siebie, a jeśli będziesz mieć pytania po prostu skontaktuj się z naszym działem pomocy.

Poczta na Twojej domenie

Profesjonalne i wzbudzające zaufanie adresy mailowe Twojej firmy, w zasięgu ręki. Każda skrzynka nawet w najmniejszym pakiecie hostingowym jest zabezpieczona filtrami, i ochroną antywirusową.

Zdjęcie główne
Zdjęcie główne

Certyfikaty SSL Płatne i Let’s Encrypt

Zapewnij bezpieczeństwo swoim klientom i pozwól lepiej indeksować Twoją stronę w google. Dzięki zastosowaniu certyfikatu SSL nawet na zwykłej stronie internetowej możesz być wyżej w wynikach wyszukiwania niż konkurencja, która tego nie zrobiła.