Freshost - hosting ssd, domeny

Micro

Parametry
Pojemność 5GB
Transfer 100GB
Domeny 5
Bazy danych 5
Technologia
FTP
Firewall
PHP 8
DirectAdmin
39.99 zł netto/rok

Hosting Freshost Micro

Hosting Micro będzie idealny dla małych stron internetowych. Na Hostingu Micro postawisz do 5 stron www, opartych o technologię jaką chcesz.

 

Zdjęcie główne
Zdjęcie główne

Tani Serwer Freshost

Zdajemy sobie sprawę że nie każdy potrzebuje serwerowego potwora do swoich projektów dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty małe współdzielone wersje hostingu.

Mały i tani hosting z dobrym zapleczem

Wybierając Freshost Micro otrzymujesz pełny dostęp do Panelu zarządzania Direct Admin, w którym stworzysz bazy danych, przypiszesz domeny, stworzysz przekierowania i wiele więcej. 

Zdjęcie główne
Zdjęcie główne

Litespeed czyli Szybkość

Nasze serwery stoją na serwerach Litespeed Enterprise, dzięki którym możesz w pełni wykorzystać potencjał swojej strony internetowej czy aplikacji www. 

Freshost Micro dla kogo?

  • dla studentów i uczniów
  • dla nauczycieli
  • dla początkujących programistów

Co zyskujesz?

  • Regularna kopia bezpieczeństwa
  • Poczta e-mail we własnej domenie
  • Łatwa instalacja WordPressa i innych aplikacji
  • Wsparcie techniczne

Poczta E-Mail we własnej domenie / domenach

W każdym pakiecie możesz tworzyć profesjonalne adresy email we własnej domenie. Skrzynki pocztowe są zabezpieczone szyfrowaniem, dzieki czemu zwiększamy Twoje bezpieczeństwo.

Zdjęcie główne
Zdjęcie główne

Zabezpieczenia antywirusowe i antyspamowe

Ograniczamy SPAM oraz potencjalnie niebezpieczne wiadomości poonieważ chcemy zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo. Ustawienia filtrów spamu są w pełni zarządzalne, jednak przygotowaliśmy kilka różnych które możesz łątwo zmienić w panelu zarządzania Direct Admin.

Hosting SSD - szybkie strony internetowe

Nasz Hosting oparty jest o dyski SSD które to zapewniają bardzo szybki dostęp do danych wykorzystywanych przez Twoje strony internetowe. Strony www na hostingach SSD działają lepiej i szybciej niż na kalasycznych rozwiązaniach HDD.

Zdjęcie główne
Zdjęcie główne

Autoinstalator - Proste instalacje aplikacji (Wordpress, Joomla, Prestashop itd.)

Nie musisz być programistą aby zainstalować np. Wordpresa na swoim serwerze, nasz autoinstalator zrobi to za Ciebie, Ty musisz tylko wybrać którą aplikację chcesz zainstalować.

Redis - Remote Directory Server

Konto hostingowe posiada dostęp do instancji Redis, dzięki czemu strony www będą działały jeszcze szybciej, szczególnie strony oparte o cms Wordpress.

Zdjęcie główne

Szukasz więcej informacji? wejdź na FAQ klikając tutaj, lub skontaktuj się z nami poprzez chat, telefon lub zadaj pytanie przez e-mail.

Korzystając z serwisu zgadzasz się z polityką cookies